Повідомлення про проведення громадських слухань

Керуючись ст.ст. 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», повідомляємо про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації «Детальний план території села Нові Петрівці Вишгородського району Київської області площею 0,37 га», яка  розроблена відповідно до рішення Новопетрівської сільської ради від 13.09.2013 року № 556-24-VI, з метоюуточнення планувальної структури і функціонального призначення, визначення параметрів забудови, формування принципів планувальної організації, встановлення ліній регулювання забудови, виявлення усіх планувальних обмежень, використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, визначення містобудівних умов та обмежень та подальшого освоєння території житлового масиву села Нові Петрівці Вишгородського району Київської області.

Основні техніко-економічні показники проекту – площа території житлового масиву – 0,37 га.

Замовник детального плану території – Новопетрівська сільська рада.

З текстовою та графічною частинами проекту містобудівної документації «Детальний план території села Нові Петрівці Вишгородського району Київської області площею 0,37 га» можна ознайомитися у відповідному порядку у вівторок та четвер з 9 до 12 години за адресою: Київська область, Вишгородський район, село Нові Петрівці, вулиця Свято-Покровська, 171, 2 поверх, кабінет 24. Строк ознайомлення з зазначеним проектом містобудівної документації з 05 вересня 2017 року по 14 вересня 2017 року, а також на офіційному веб-сайті Новопетрівської сільської ради:www.novipetrivtsi-rada.gov.ua в розділі «Генеральний план села».

Посадова особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – начальника відділу з питань архітектури та земельних відносин Новопетрівської сільської ради Зелененко І.П.

Строк подання зауважень та пропозицій з 05 вересня 2017 року по 14 вересня 2017 року.

Прилюдне експонування матеріалів детального плану території здійснюється щоденно за адресою: Київська область, Вишгородський район, село Нові Петрівці, вулиця Свято-Покровська, 171, 2 поверх.

Розробник проекту вказаної містобудівної документації ТОВ «Центр АПЛД» (головний архітектор проекту Перегон О.С., кваліфікаційний сертифікат серії АА № 001645, контактний телефон: (04596) 2-64-45).

Детальний план території