ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

Дорогі  Новопетрівчани!

Сьогодні у нас особливе свято – ми відзначаємо День села Нових Петрівець. Нам з вами пощастило жити у цьому прекрасному селі з давньою історією. Ми любимо Нові Петрівці за його славнозвісну Дзвінкову криницю, звідки б’є ключем цілюща вода, яку пили ще козаки та межигірські монахи; за прадавні дуби, що ростуть неподалік джерела; за сторічну церкву, яка є справжньою окрасою та своєю величністю та непохитністю нагадує про духовну міцність нашої громади. Ми пишаємося своїм селом, адже саме на його території розміщений Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році», що нагадує нам про ті тяжкі бої, що велися за визволення нашої землі і за ту велику Перемогу, яку здобули наші діди.

Нові Петрівці – особливе село, тому що багато з нас народилися і виросли тут. У багатьох тут стоїть батьківська хата,   що нагадує про найщасливіші роки дитинства. А хтось лише нещодавно обрав свої місцем проживання саме Нові Петрівці і вже всім серцем встиг його полюбити. Усі ми – велика родина, що повинна цінувати славні традиції і звичаї нашого села. В усіх нас спільна мета – процвітання та добробут нашої рідної землі. Крок за кроком ми разом рухаємося до цієї мети. І ті, що працюють у селі та на його благо, і ті, хто з любов’ю саджає квіти біля свого подвір’я та дбає про його чистоту – всі роблять внесок у те, щоб наше село стало найкращим у світі. Але звичайно, найбільша окраса нашого села – це люди. Кількість мешканців у с. Нові Петрівці зростає. Це говорить про те, що ми розвиваємося.

Дорога Новопетрівська громадо! Бажаю всім миру і добра, щастя і благополуччя, здоровя і успіху. Нехай здійснюються всі мрії та надії на процвітання Нових Петрівець та кожного, хто тут проживає.

Користуючись нагодою, запрошую всіх на святкування Дня села Нових Петрівець, що розпочнеться сьогодні о 13.00на території Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році».

Зі святом, Нові Петрівці!

З повагою, сільський голова Радіон Старенький