ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

10 серпня 2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

Головуючий – Старенький Р.М.

Секретар засідання – Петровська Т.В.

Присутні члени виконкому: Дикун М.М., Антіпов С.В., Барнич В.Ю., Гончар В.П., Дідик С.І., Дригало С.Г., Закревський В.І., Костюк С.О., Марчук А.П., Мислінський Є.А., Музика Г.В., Правдива І.О., Сенько Р.М., Старенька Н.І., Кучерявий І.А., Зелененко І.П., Ступіна Г.П.

Засідання розпочалося тим, що сільський голова Радіон Миколайович Старенький представив на посаді начальника сектора з питань благоустрою Ігоря Володимировича Філіпченка.

Розглянувши звернення мешканців села Нові Петрівці, з метою вшанування громадян, які внесли значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток села Нові Петрівці, виконавчий комітет вирішив присвоїти Шевченку Василю Васильовичу звання «Почесний громадянин села Нові Петрівці».

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху виконавчий комітет прийняв рішення встановити дорожньо-оглядові сферичні дзеркала на перехресті вулиць Соборна та Пушкіна (2шт.) та на перехресті вулиць Свято-Покровська та Ново-Київська, а саме біля дитячого будинку «Любисток» (1шт.).

Було продовжено розгляд сусідської скарги громадянина Б. до громадянина Г. Розглянувши лист Управління Держпродспоживслужби у Вишгородському районі щодо результатів проведеного комісійного обстеження стосовно вимог діючого законодавства в частині утримання пасіки громадянином Г., відповідно до Закону України «Про бджільництво», Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл, затвердженої наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 30.01.2001 року № 9, виконавчий комітет рекомендував громадянину Г.  огородити земельну ділянку, на якій розташована пасіка, відповідно до вимог встановлених законодавством.

Розглянувши колективне звернення мешканців вулиці Дружба щодо хуліганських дій громадян Ж. виконавчий комітет вирішив звернутися до правоохоронних органів для проведення профілактичної бесіди з цими особами з метою упередження з їх боку неправомірних дій.

Зважаючи на численні звернення мешканців багатоквартирного будинку №89 по вулиці Ново-Київська щодо громадянина К., виконавчий комітет вирішив доручити начальнику сектора з питань благоустрою Новопетрівської сільської ради здійснити перевірку дотримання Правил утримання будинків та прибудинкових територій громадянином К.

Виконавчий комітет погодив встановлення парканів для мешканців ЖК «Смарагдове місто» (будинків по вул. Європейська, № 6, 6-А, 8, 10) за умови безперешкодного проїзду по вул. Петрівській з 7.00 до 22.00. Також було погоджено встановлення паркану навколо будинку по вул. Ново-Київській, 140.

Розглянувши лист обслуговуючого кооперативу «Балатон Вілидж» виконавчий комітет надав дозвіл на встановлення шлагбауму та пункту громадського контролю в районі очисних споруд та комунікацій в селі Нові Петрівці за умови необмеженого руху легкових автомобілів.

Виконавчий комітет погодив громадянину А. відключення його квартири від газопостачання за умови отримання відповідних дозволів на це в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

Було заслухано звіт громадського інспектора по благоустрою Левицького Олександра. Виконавчим комітетом було визнано роботу Левицького О.М. незадовільною. Вирішили зобов'язати громадського інспектора благоустрою села Нові Петрівці в подальшому неухильно дотримуватися ЗУ «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою села Нові Петрівці, Положення про громадський контроль у сфері благоустрою села Нові Петрівці в частині проведення рейдів, перевірок, складання приписів та протоколів про порушення законодавства у сфері благоустрою населених пунктів.

Крім того, виконавчий комітет вирішив:

-         надати дозволів на торгівлю із затвердженням графіків роботи – 7;

-         присвоїти будівельні адреси – 7;

-         присвоїти поштові адреси – 24, відмовлено – 1 (через неналежне оформлення документів).