Повідомлення про проведення громадських слухань

ПОВІДОМЛЕННЯ

На виконання пункту 1 рішення Новопетрівської сільської ради від 19 травня №733 «Про розробку Плану зонування території села Нові Петрівці», керуючись статтями 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», повідомляємо про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації «План зонування виробничої території орієнтовною площею 17,5 га під підприємства ІV класу санітарної класифікації з виділенням громадської території».

План зонування виробничої території орієнтовною площею 17,5 га під підприємства ІVкласу санітарної класифікації з виділенням громадської території розробляється на основі генерального плану з метою встановлення вимог до забудови окремої функціональної території та визначення умов і обмежень її використання для містобудівних потреб.

Замовник детального плану території – Новопетрівська сільська рада.

З текстовою та графічною частинами проекту містобудівної документації «План зонування виробничої території орієнтовною площею 17,5 га під підприємства ІVкласу санітарної класифікації з виділенням громадської території» можна ознайомитися у відповідному порядку у вівторок та четвер з 10 до 12 години за адресою: Київська область, Вишгородський район, село Нові Петрівці, вулиця Свято-Покровська, 171, 2 поверх, кабінет 24. Строк ознайомлення з зазначеним проектом містобудівної документації до 17 серпня 2017 року з моменту виходу публікації в засобах масової інформації, а також на офіційному веб-сайті Новопетрівської сільської ради: www.novipetrivtsi-rada.gov.ua в розділі «Генеральний план села».

Посадова особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – начальника відділу з питань архітектури та земельних відносин Новопетрівської сільської ради Зелененко І.П.

Строк подання зауважень та пропозицій до 17 серпня 2017 року з дня публікації оголошення в засобах масової інформації.

Прилюдне експонування матеріалів здійснюється щоденно за адресою: Київська область, Вишгородський район, село Нові Петрівці, вулиця Свято-Покровська, 171, 2 поверх.

Розробник проекту містобудівної документації - ТОВ «Центр АПЛД» (головний архітектор проекту Перегон О.С., кваліфікаційний сертифікат серії АА № 001645, контактний телефон: (04596) 2-64-45).

Проектний план

План зонування